Dodany: 2011-06-24 13:33:11

Egzamin teoretycznyTeoria i praktyka – te dwa elementy składają się na całość jaką jest egzamin na prawo jazdy Poznań. Aby przyszły kierowca miał prawo legalnie poruszać się po drogach kraju a i świata, musi poddac się testom, które sprawdzą jego wiedzę i umiejętności praktyczne.

 

Dlatego też egzamin na prawo jazdy składa się z dwóch części. Pierwsza jest część teoretyczna. Na czym polega? Osoba, która stara się o prawo jazdy poznan jest sprawdzana z wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym, znajomości przepisów i zasad o ruchu drogowym oraz stosowania tej wiedzy w praktyce. Test – egzamin na prawo jazdy Poznań teoretyczny składa się z pytań zamkniętych, na które kursant musi wybrać prawidłowe odpowiedzi.

 

Odpowiedzi na jedno pytanie może być wiele, jeśli kursant zaznaczy tylko jedną prawidłową odpowiedź, mimo że pytanie zawierało ich więcej otrzymuje zero punktów. Takich – nieprawidłowych odpowiedzi kursant może udzielić dwóch. Każda kolejna fałszywa odpowiedź oznacza niezdany egzamin na prawo jazdy poznań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Egzamin teoretyczny
Nick: