Dodany: 2011-06-24 13:05:02

Jak pozbyć się punktów karnychPosiadając prawo jazdy Poznań musimy pamiętać, że teraz każdy nasz ruch za kierownicą musi być przemyślany i odpowiedzialny tak, by nie spowodować wypadku oraz co najważniejsze nie wyrządzić komuś krzywdy, która może nas wiele kosztować.

 

Każde wykroczenie kierowcy posiadającego prawo jazdy Poznań jest surowo karane według zasad zapisanych w Prawie o Ruchu Drogowym, które określa normy i zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. To również nasze prawo określa ilość punktów karnych, a po nowelizacji ustawy również określa to w jaki sposób kierowca, który otrzymał duża ilość punktów karnych może je z powrotem odzyskać. 

 

Jeżeli w przeciągu pół roku kierowca zbliża się do stracenia 24 punktów karnych może wybrać się na kurs odzyskania 6 punktów karnych. Taki kurs odbywa się w ośrodkach WORD w całym kraju. Kiedy kierowca utraci wszystkie punkty karne, a policjant zabrał mu prawo jazdy poznań, kierowca zmuszony jest do odbycia całości kursu na prawo jazdy po raz kolejny w celu odzyskania wszystkich utraconych punktów karnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak pozbyć się punktów karnych
Nick: